Size özel oda seçeneklerimiz

Her biri birbirinden farklı özel konseptlerle hazırlanmış 550 yatak kapasiteli 218 odamızla keyifli ve lüks bir konaklamaların kapılarını sizin için açıyoruz. Konaklamalarınız için kompakt ve ergonomik seçenekler sunan
Eser Premium Hotel & Spa, gün içinde veriminizi artırmak ve seyahatinizi kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Yalın ve sıcak dekorasyonu, daha rahat çalışmanızı destekleyecek ve günün stresini üzerinizden atmanızı sağlayacak.

Exclusive / Standart Oda

Yatak türü: Çift kişilik yatak yada 2 Twin tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak Boyut: 30 m2

280,00€

GECELİK
ODA DETAY

Deluxe Oda

Yatak türü: 1 çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak veya 1 orta boy yatak ve 1 çekyat Boyut: 37 m2

360,00€

GECELİK
ODA DETAY

Family / Aile Odası

Çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklayabilecekleri bir büyük yatak ve bir tek kişilik bir yatak bulunan 35 m2 büyüklüüğünde standart odalarla aynı donanımda olan odalardır.

360,00€

GECELİK
ODA DETAY

Junior Suit

    

520,00€

GECELİK
ODA DETAY

Senior Suit

Senior suitelerimiz bir yatak odası ve bir salondan oluşan toplam 60 m2 olan odalarımızdır.Banyoda jakuzili küvet ve ayrı olarak duş teknesi vardır.Salonda yemek masası ve tv izlemek için koltuk ve ayrı bir wc vardır.

600,00€

GECELİK
ODA DETAY

Superior Oda

Superior Odalarımız Şık dekore edilmiş bir ekstra büyük yataklı veya iki ayrı büyük single yataklı odalardır.37 m2 büyüklüğündedir.

1.365,00€

GECELİK
ODA DETAY